អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ​ អញ្ជើញ​ចូលរួមក្នុងពិធីផ្តល់វិញ្ញាបនបត្រសម្គាល់ម្ចាស់អចលនវត្ថុក្នុងភូមិសាស្រ្តខេត្តព្រះសីហនុ ក្រោមអធិបតីភាព​ ឯកឧត្តម​ សាយ​ សំ​អាល់​ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដីនគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ និងជាប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តព្រះសីហនុ.​
(ខេត្ត​ព្រះសីហនុ)​: ឯកឧត្តម​ ម៉ាង​ ស៊ីណេត​ អភិបាល​នៃ​គណៈ​អភិបាល​ខេត្ត​ព្រះសីហនុ​ នៅរសៀលថ្ងៃទី០១ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៥​ នេះ បានអញ្ជេីញចូលរួមក្នុងពិធីផ្តល់វិញ្ញាបនបត្រសម្គាល់ម្ចាស់អចលនវត្ថុ​និងមោឃភាពប័ណ្ណសំគាល់សិទ្ធិកាន់កាប់ប្រើប្រាស់ដីធ្លីជូនប្រជាពរដ្ឋចំនួន​ ៥២៥០បណ្ណ​ នៅភូមិស្មាច់ដែង ភូមិថ្មធំ ភូមិរាម ភូមិអុង សង្កាត់រាម ក្រុងកំពង់សោម និងភូមិឫទ្ធី២ ឃុំកែវផុស ស្រុកស្ទឹងហាវ ក្នុងបរិវេណវត្តស្មាច់ដែង សង្កាត់រាម ក្រុង​កំពង់សោម​ ​ក្រោមអធិបតីភាព​ដ៏​ខ្ពង់ខ្ពស់​ ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដីនគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ និងជាប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តព្រះសីហនុ.
ផ្សាយ​:ថ្ងៃទី​១ ខែឧសភា​ ឆ្នាំ២០២៥
ដោយ​:និពន្ធ​នាយករង​អង្គភាព​អាស៊ាន​ដេ​លី​ប្រចាំ​ខេត្ត​ព្រះសីហនុ.
សៅ​ វាសនា​(Harry​VS)