តាកែវ ៖ នៅថ្ងៃទី១៩ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយបានការ អនុញ្ញាតដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ពី ឯកឧត្តមនាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ, លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ម៉ែន លី ស្នងការនគរបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ច ប្រជុំបូកសរុបសភាពការណ៍ និងលទ្ធផលកិច្ចប្រតិបត្តិការ ប្រចាំខែកុម្ភៈ និងលើកទិសដៅការងារបន្តខែមីនា ឆ្នាំ២០២៦ ពិធីនេះប្រារព្ធធ្វើឡើងនៅសាលប្រជុំស្នង ការដ្ឋាននគរបាលខេត្ត។
{“remix_data”:[],”remix_entry_point”:”challenges”,”source_tags”:[“local”],”origin”:”unknown”,”total_draw_time”:0,”total_draw_actions”:0,”layers_used”:0,”brushes_used”:0,”photos_added”:0,”total_editor_actions”:{},”tools_used”:{“transform”:1},”is_sticker”:false,”edited_since_last_sticker_save”:true,”containsFTESticker”:false}
ពិធីនេះ ក៏មានការចូលរួមពី លោក លោកស្រី ឧត្តម សេនីយ៍ វរសេនីយ៍ ស្នងការរង លោកនាយការិយាល័យ ជំនាញទាំង៣៣ លោកមេបញ្ជាការវរសេនាតូចនគរបាល ការពារព្រំដែនគោក៦០៣ លោកអធិការ លោក លោកស្រី អធិការរងទទួលផែនការងារសេនាធិការ សន្តិសុខ ព្រហ្ម ទណ្ឌ សណ្តាប់ធ្នាប់ គ្រឿងញៀន និងអត្តសញ្ញាណប័ណ្ណ គ្រប់ ក្រុង/ស្រុកទាំង១០ លោកនាយប៉ុស្តិ៍នគរបាលច្រក ទ្វារទ្វេភាគីកំពង់ក្រសាំង និងលោកនាយប៉ុស្តិ៍នគរបាល រដ្ឋបាលឃុំ សង្កាត់ទាំង១០០ប៉ុស្តិ៍ និងមន្ត្រីពាក់ព័ន្ធ ផងដែរ៕