ឯកឧត្តម ម៉ាង ស៊ីណេត អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញ ចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំប្រកាសសមាសភាព ក្រុមការងារដឹកនាំគាំទ្រ តាមដាន និងជំរុញការ ផ្តល់អត្តសញ្ញាណបណ្ណសញ្ជាតិខ្មែរ និងឯក សារផ្សេងៗទៀតជូនប្រជាពលរដ្ឋខ្មែរទូទៅ និង ប្រជាពលរដ្ឋខ្មែរដែលវិលត្រឡប់ពីប្រទេសថៃ តាមរយៈប្រព័ន្ធ ZOOM ក្រោមអធិបតីភាព ដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ ។
(ខេត្តព្រះសីហនុ)​: ព្រឹកថ្ងៃទី១៥ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ឯកឧត្តម ម៉ាង ស៊ីណេត អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញ ចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំប្រកាសសមាសភាព ក្រុមការងារដឹកនាំគាំទ្រ តាមដាន និងជំរុញការ ផ្តល់អត្តសញ្ញាណបណ្ណសញ្ជាតិខ្មែរ និងឯកសារផ្សេងៗទៀតជូនប្រជាពលរដ្ឋខ្មែរទូទៅ និង ប្រជាពលរដ្ឋខ្មែរដែលវិលត្រឡប់ពីប្រទេសថៃ តាមរយៈប្រព័ន្ធ ZOOM ក្រោមអធិបតីភាព ដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ ។