ឯកឧត្តម សុខ ពុទ្ធិវុធ អនុប្រធានសមាគម តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ប្រធានសមាគម អ.ម.ត បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីប្រគល់-ទទួលអំណោយសប្បុរសធម៌ រួមមានថ្នាំពេទ្យ សម្ភារបរិក្ខារចាំបាច់ និងថវិកាមួយចំនួន ដែលជាការចូលរួមពីថ្នាក់ដឹកនាំ សមាជិក សមាជិកា នៃក្រុមការងារអាហារូបករណ៍ អ.ម.ត ក្រុមទី១២ សម្រាប់ផ្តល់ជូនវីរយុទ្ធជនជួរមុខ និងប្រជាពលរដ្ឋជាជនភៀសសឹក។ ពីធីនេះ ប្រព្រឹត្តទៅនៅស្នាក់ការសមាគម អ.ម.ត និងមានការអញ្ជើញចូលរួមផងដែរពីសំណាក់ថ្នាក់ដឹកនាំ ក្រុមការងារនៃសមាគមគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្តយុវជនសម្តេចតេជោ (TYDA)។
ក្រុមការងារអាហារូបករណ៍ អ.ម.ត ជូនអំណោយសប្បុរសធម៌ សម្រាប់ផ្តល់ជូនវីរយុទ្ធជនជួរមុខ និងប្រជាពលរដ្ឋជាជនភៀសសឹក
នារសៀលថ្ងៃទី១៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ឯកឧត្តម សុខ ពុទ្ធិវុធ អនុប្រធានសមាគម តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ប្រធានសមាគម អ.ម.ត បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីប្រគល់-ទទួលអំណោយសប្បុរសធម៌ រួមមានថ្នាំពេទ្យ សម្ភារបរិក្ខារចាំបាច់ និងថវិកាមួយចំនួន ដែលជាការចូលរួមពីថ្នាក់ដឹកនាំ សមាជិក សមាជិកា នៃក្រុមការងារអាហារូបករណ៍ អ.ម.ត ក្រុមទី១២ សម្រាប់ផ្តល់ជូនវីរយុទ្ធជនជួរមុខ និងប្រជាពលរដ្ឋជាជនភៀសសឹក។ ពីធីនេះ ប្រព្រឹត្តទៅនៅស្នាក់ការសមាគម អ.ម.ត និងមានការអញ្ជើញចូលរួមផងដែរពីសំណាក់ថ្នាក់ដឹកនាំ ក្រុមការងារនៃសមាគមគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្តយុវជនសម្តេចតេជោ (TYDA)។
ថ្លែងក្នុងពិធីនេះ ក្នុងនាម សម្តេចធិបតី និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ព្រមទាំងក្នុងនាម ឯកឧត្តម អនុប្រធានផ្ទាល់ បានសម្ដែងនូវការកោតសរសើរ និងអំណរគុណចំពោះការចួលរួមរបស់ក្រុមការងារ អ.ម.ត ទី១២ ក្នុងទឹកចិត្តស្នេហាជាតិដ៏ជ្រាលជ្រៅ ក៏ដូចជាការអរគុណចំពោះចលនាដ៏ផុសផុលនានាទូទាំងប្រទេស ក្នុងការចូលរួមចំណែកទាំងកម្លាំងកាយចិត្ត ក៏ដូចជាការផ្ដល់ថវិកា គ្រឿងឧបភោគបរិភោគ ថ្នាំពេទ្យ និងសម្ភារបរិក្ខារចាំបាច់នានា ជូនដល់វីរកងទ័ព វីរនគរបាលជួរមុខ និងបងប្អូនជនភៀសសឹកកន្លងមក ជាពិសេស ស្មារតីរួបរួមសាមគ្គីគ្នាជាកម្លាំងជាតិតែមួយដ៏រឹងមាំ នាំទៅភាពជោគជ័យ ជម្នះលើការលំបាកទាំងទ្បាយជាមួយនឹងភាពធន់ និងវិបុលភាពកាន់តែខ្លាំងក្លាថែមទៀត៕